Apartamenty na sprzedaż w Legionowie

Apartamenty na sprzedaż w Legionowie

Apartamenty Targowa 66

Apartamenty Targowa 66

Możesz zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum Warszawy!

Apartamenty Targowa to lokalizacja doskonale skomunikowane ze stolicą – dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje niecałe 45 minut, a w odległości 3 minut znajduje się stacja SKM, z której dojedziesz do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście w kilkanaście minut.

Okolica oferuje wiele udogodnień lokalnej infrastruktury miejskiej, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe.
W czasie wolnym docenisz bliskie położenie stadniny koni czy kortów tenisowych i badmintonowych, a zakupy zrobisz w pobliskich sklepach. Wybierając „Apartamenty Targowa” na dom dla siebie i swojej rodziny docenisz bliskość miasta, ale jeszcze bardziej bliskość ciszy i spokoju, który otula inwestycję nadając jej wyjątkowego charakteru cichej, domowej enklawy.

Możesz tu odpoczywać i cieszyć się czasem wolnym spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Oddychać czystym powietrzem. Spać spokojnie bez sztucznych świateł ulic, neonów i samochodów. Apartamenty Targowa to doskonała paleta kolorystyczna – czysta biel elewacji łączy się tu z kamienną szarością dachów i drewnianą stolarką okienną.
Ponadczasowa klasyka, pełnia harmonii z naturą.